Az Érseki Hivatal utasítását követve ettől az évtől 5000 Ft-ra változik az önkéntes egyházi hozzájárulás minimum összege, azok számára, akik önálló jövedelemmel rendelkeznek.

A nyugdíjas korúaktól azt kérjük, hogy minimum 4000 Ft- al járuljanak hozzá a Plébánia anyagi terheinek kiegyenlítéséhez.

Miközben hálásan köszönöm a nagylelkű perselypénz adományokat - az itt nyaralóknak is- , meg kell jegyeznem, hogy az elmúlt évben az önkéntes egyházi hozzájárulás (adó) az Almádi Plébánián -750 ezer, a Berényi Plébánián - 500 ezer Ft hiányt mutat a tervezett bevételhez képest.