A Káptalanfüredi Fürdőegyesület a Szent Imre Plébániával közös szervezésben minden érdeklődőt szeretettel vár a „Nyár esti gondolatok és dallamok a káptalani fák alatt” rendezvény- sorozat idei előadására,

2017. augusztus 12-én szombaton 18 órára, akáptalanfüredi Boldogasszony kápolna kertjébe.

Arany János születésének 200. évfordulójára emlékezve Sudár Annamária és Holczinger Mika előadásában “Toldi estéjéből”fognak részletek elhangzani.

A Plébánia az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt közösségépítő pályázaton elnyert pénzből támogatja a rendezvényt.