A Római Katolikus Plébánia közösségi szerepvállalás erősítése című projekt keretében 2017. április 07-én 16.00 órától a Szent Imre templom kertjében Ferenczy Katalin és Fekete László vezetésével kilenc fő gazolt, ásott, terepet rendezett, felállított három virágtartót, a templom és a plébánia külső virágtartóiba és földjébe többek között muskátlit, bakópát, begóniát, büdöskét és más virágokat ültetett. A rendszeres locsolást Juszczak Henrik és családja vállalta.

2017.
április 08-án 14.00 órakor a Szent Ignác templom előtt Révainé Antal Anikó és Zaharovits Sándorné vezetésével nyolc fő felállított három virágtartót, ebbe, a templom köré, a mellette lévő Szűz Mária szobor köré, és a háborús hősök keresztje köré többek között árvácskát, nefelejcset, mézvirágot, levendulát és más virágokat ültetett. A rendszeres locsolást Istenes Klára és családja vállalta.